Nieuws

Onze nieuwe website is live!

Omdat de tijd en ontwikkelingen niet stilstaan werd het tijd om onze website in een nieuw jasje te steken. Met trots kunnen wij melden dat onze geheel nieuwe website vanaf heden online staat. Niet alleen het uiterlijk van de website, maar ook de functionaliteiten zijn flink op de schop gegaan. 

Modern, gebruiksvriendelijk en herkenbaar

We zijn op zoek gegaan naar wat voor ons de perfecte website zou zijn. Een website die past bij deze moderne tijd, onze diensten en ons team. Daarnaast moet de website uiteraard gebruiksvriendelijk, gemakkelijk  en veilig zijn. Als kers op de taart hebben we een herkenbare ‘look’ gecreëerd. De kenmerkende 'BFT-kleuren' vonden zo ook hun weg naar de nieuwe website.

Met de nieuwe website laten we zien wie we zijn en wat we doen, ook past het bij de diensten die wij leveren.
Voor bezoekers biedt de website complete informatie over onze producten en diensten. Komt u er niet uit? Dan helpt ook hier de website een handje via de handige contact formulieren.

Kortom, de gloednieuwe website van BFT is gericht op u, die zoekt naar een vakkundige installateur.

Tips en feedback zijn meer dan welkom

We zijn nu live en achter de schermen gaan we verder. Zo blijft onze website actueel en interessant om vaker te bezoeken. Uiteraard blijven we de site updaten en optimaliseren. Wij zijn ons ervan bewust dat de site nog enkele schoonheidsfoutjes kan bevatten. Komt u iets tegen of heeft u tips om de website verder aan te scherpen? We stellen uw feedback enorm op prijs! Mailen kan naar info@bft.nl.

Website live

Modern, gebruiksvriendelijk en herkenbaar

We zijn op zoek gegaan naar wat voor ons de perfecte website zou zijn. Een website die past bij deze moderne tijd, onze diensten en ons team. Daarnaast moet de website uiteraard gebruiksvriendelijk, gemakkelijk  en veilig zijn. Als kers op de taart hebben we een herkenbare ‘look’ gecreëerd. De kenmerkende 'BFT-kleuren' vonden zo ook hun weg naar de nieuwe website.

Met de nieuwe website laten we zien wie we zijn en wat we doen, ook past het bij de diensten die wij leveren.
Voor bezoekers biedt de website complete informatie over onze producten en diensten. Komt u er niet uit? Dan helpt ook hier de website een handje via de handige contact formulieren.

Kortom, de gloednieuwe website van BFT is gericht op u, die zoekt naar een vakkundige installateur.

Tips en feedback zijn meer dan welkom

We zijn nu live en achter de schermen gaan we verder. Zo blijft onze website actueel en interessant om vaker te bezoeken. Uiteraard blijven we de site updaten en optimaliseren. Wij zijn ons ervan bewust dat de site nog enkele schoonheidsfoutjes kan bevatten. Komt u iets tegen of heeft u tips om de website verder aan te scherpen? We stellen uw feedback enorm op prijs! Mailen kan naar info@bft.nl.